Dajú sa vytvoriť jesenné outfity z Pinterestu pomocou vecí zo secondhandu?

Niekedy sa v móde potrebujeme inšpirovať, a na to je skvelým zdrojom Pinterest - dajú sa podobné veci zohnať aj uvedomelo v secondhande? Za mňa je odpoveď určite kladná. Na Pintereste som našla niekoľko jesenných kombinácií oblečenia, ktoré som následne skúsila nájsť v secondhande. Samozrejme, všetky kúsky som nenašla vždy naraz, vyžadovalo to viacero návštev, no prekvapivo sa mi podarilo "vyhrabať" podobné a dokonca aj úplne zhodné veci. 

K jeseni určite patria pletené svetre, a taktiež, čo sa farieb týka, aj všetky odtiene hnedej. Spojením týchto dvoch vecí je aj prvá kombinácia. Jej alternatívu som našla v secondhande v jeden deň, a hneď som si tento biely oversize sveter spolu s hnedou sukňou z brúsenej kože šla vyskúšať, aby ma niekto v ich kúpe náhodou nepredbehol. Keďže som nevystihla zľavu, sukňa ma stála 12 eur a sveter 10 eur. Obe veci sú však kvalitné a majú v sebe pravú jesennú atmosféru.

Hrubšie čierne šaty na traky sú správnou voľbou napríklad k jednoduchému bielemu tričku. Keď si však pod ne dáte rolák alebo hrubší sveter, sú vhodné aj na jesenné obdobie. Keď som ich kupovala, práve prebiehala akcia "všetko za 2 eurá", teda nebolo nad čím váhať.

Za rovnakú cenu som našla aj dlhšiu sukňu s pásikmi so spodnou vrstvou z hrubšieho materiálu. Biele tričko je veľkosť S z pánskeho oddelenia. Čiernu bundu som už mala doma, a preto som použila svoju a nekupovala rovnakú. No v jesennej kolekcii secondhandov nepochybne nájdete aj tie. 

Investícia 10tich eur do bieleho pleteného svetra bola určite výhodná, keďže je ho možné zladiť so všetkým. Napríklad, aj k takejto striebornej vzorovanej minisukni, ktorá ma vyšla taktiež na sumu 2 eur, čím som zrealizovala poslednú kombináciu z Pinterestu.

Nakupovať v secondhande sa teda oplatí nielen z finančnej stránky, ale určite tam nájdete aj zaujímave a moderné kúsky. Inšpiráciu ako ich zladiť môžete nájsť práve na Pintereste alebo ich skombinujte úplne podľa seba! 

Ak sa Vám tento článok páčil, nezabudnite mi nechať dole komentár alebo ma podporiť zdieľaním.
 

Komentáre