Letné úlovky zo secondhandu a swapu oblečenia ♲

Posledné 2 roky zvyknem oblečenie nakupovať hlavne v secondhandoch, bazároch alebo si chodím veci vymieňať na swapy (viac o swape sa dozviete tu). Každý kúsok, ktorý pribudne do môjho šatníka vyberám poctivo, aby mi ladil k ostatným veciam, ktoré už mám doma. Mám jasne stanovený svoj štýl, ktorý by som nazvala ležérno - romantický, keďže uprednostňujem pohodlné oblečenie, ale rada sa aj "nahodím". 


Na poslednom letnom swape som "vylovila" tieto biele letné šaty, ktoré som v extrémne teplých dňoch hneď aj využila. K nim som na vedľajšom stojane našla oversize kárované béžové sako, vhodné na chladnejší letný večer. Hodilo sa mi aj na kamarátkinu svadbu skombinované so slávnostným overalom. Výhodou vecí zo secondhandu/swapu je, že sú originálne a nestretnete nikoho v tom istom kúsku (aspoň mne sa to nikdy nestalo).
 

kapsulovy_satnik
kapsulovy_satnik


Vo Vintage shope od Textile House som našla aj biele Moschino tričko s potlačou.  Je to vtipné, pretože za takéto tričká som zaplatila 50 centov - 5 eur, no sú moje obľúbené a šetrím si ich na špeciálne príležitosti, aby som ich nezničila. Obe šatky vo vlasoch mám taktiež z tohto secondhandu.
 

kapsulovy_satnik


Vždy ma poteší keď nájdem niečo z ľanu, keďže ide o veľmi príjemný materiál. Online sa mi takto podarilo nájsť na stránkach Nosene dlhú ľanovú sukňu na gombíky.
 

kapsulovy_satnik


"Vyswapovať" sa mi podarilo aj džínsy so striebornou potlačou a bielu blúzku, ktoré sú všestranným outfitom na veľa príležitostí.
 

kapsulovy_satnik


Nebojte sa zájsť do najbližšieho secondhandu alebo "obkukať" online bazáriky, určite si každý nájde to svoje. Tipom, ako nakupovať v secondhande som venovala aj článok, ktorý nájdete tu.

Ak sa Vám článok páčil podporte ho zdieľaním, komentárom pod článkom alebo sledovaním byminimalia na instagrame! 

Komentáre