Moje obľúbené Youtube kanály, ktorými sa oplatí inšpirovať II.

V období medzi sviatkami sa mne osobne nechce nič robiť, iba bezducho jesť pri obľúbených filmoch či pri Youtube. Preto som spísala aspoň zoznam youtuberiek, ktoré v poslednom čase sledujem najviac a naberám od nich inšpiráciu do nového roka (nikdy napríklad nepodceňujte silu videa o upratovaní, hneď budete mať chuť upratovať aj vy!). Ak máte záujem o ešte viac tipov, prečítajte si aj môj predchadzajúci článok na túto tému.


bestdressed
Momentálne moja najobľúbenejšia youtuberka Ashley, ktorá natáča videá najmä o nakupovaní v sekáčoch a kombinovaní outfitov, má originálny vintage štýl obliekania, a taktiež sa pri jej videách zasmejete na jej vtipných komentároch. Je dôkazom toho, že štýlovo sa dá obliekať aj napriek tomu vďaka tomu, že ide o veci z druhej ruky. Skvelou správou je, že sa aktuálne sťahuje z LA do New Yorku, a tak si budete môcť v jej videách vychutnať aj zábery z tohto inšpiratívneho mesta.

Video Url


Sarah Therese
Minimalistický (rodinný) život môžete sledovať vo videách Sarah, ktorú som objavila len nedávno, no veľmi ma zaujalo ako triedi svoje oblečenie (veľmi prísne!) či dekoratívnu kozmetiku – po tomto videu som hneď vysypala obsah mojich kozmetických taštičiek a pretriedila, čo je po expirácii a zvyšok pekne zorganizovala. Aj keď sa nestotožňujem úplne so všetkými jej videami, obsah, ktorý tvorí o minimalizme je naozaj dobre spracovaný a motivujúci k zmene.

Video Url


XO, MaCenna
Veľmi milá a sympatická (mladá dáma) youtuberka, ktorá má pre mňa najzaujímavejší obsah týkajúci sa interiérového dizajnu a zariaďovania izieb, kde využíva nábytok a dekorácie nakúpené z druhej ruky. Veľa vecí vyrába aj sama, vďaka čomu vznikne vždy niečo jedinečné (a taktiež mi to vždy pripomenie, že mám doma málo pracovného náradia, aby som si to mohla vyrobiť aj ja, ale nikdy si ho aj tak nekúpim lebo ma kupovanie takýchto veci nebaví :D).

Video Url


TheSorryLife
Dievčatá z youtube kanálu The Sorry Girls som už spomínala v mojom prvom článku o Youtube inšpiráciách, no tentokrát si môžete pozrieť aj ich pravidelné vlogy zo súkromného života. Obe sa snažia žiť čo najekologickejšie, no zároveň nie nanucujúcim spôsobom, ale takým prirodzeným, s ktorým sa rýchlo stotožníte. Často ukazujú oblečenie, ktoré si kúpili v sekáči a potom nejako prerobili či vylepšili, bytové dekorácie z druhej ruky alebo ich bežné denné aktivity sprevádzané taktiež úsmevnými poznámkami.

Video Url


Cheryl DeLarge
Aj v slovenských youtuberských vodách nájdeme videá, ktoré sa venujú práve nákupom oblečenia v second handoch. Cheryl ich vie potom zladiť tak, že si už doma balíte nákupnú tašku a hľadáte najbližší sekáč. Najradšej mám od nej práve sekáčové hauly, a aj keď je môj štýl obliekania trochu minimalistickejší, vždy sa niečim od nej inšpirujem.


Nalaďme si teda ten správny Youtube kanál a poďme sa inšpirovať! Príjemné pozeranie!

Ak sa Vám tento článok páčil, nezabudnite mi nechať dole komentár alebo ma podporiť zdieľaním.

Komentáre