Secondhandová a lokálna móda na jeseň a zimu ❄

Na chladnejšie obdobie sa dá taktiež pripraviť aj vďaka oblečeniu, ktoré zoženiete z druhej ruky. V tomto článku nájdete kombináciu vecí zo secondhandu, swapu a lokálnej značky.


Béžový jesenný kabát so zlatými aplikáciami som našla na swape. Kabáty rada kombinujem s rolákmi. Jeden pohodlný som našla vo vintage shope a nosím ho každý deň.
 


Na daždivé dni som si už niekoľko rokov chcela kúpiť pršiplášť. Tie, ktoré som videla vo fast fashion obchodoch mi ale nesedeli a mali aj dosť vysoké ceny. Preto ma potešilo, keď som takýto plášť našla v secondhande.
 


Dlho som v secondhande striehla aj na béžový zimný kabát. Všetky čo som si skúšala mi však boli obrovské a veľmi ťažké. Preto som si taký podľa predstáv dala ušiť na mieru od slovenskej značky Libertad. Je to môj najobľúbenejší kúsok v šatníku a budem ho nosiť veľmi dlho!
 


Zo secondhandu som si minulý rok kúpil čiernu oversize bundu na zimu. Je to univerzálny kúsok, po ktorom môžem vždy siahnúť.

Vo svojich nákupoch z druhej ruky budem určite pokračovať aj naďalej a už sa teším na jarnú edíciu. "Save the planet, buy secondhand!"

Ak sa Vám článok páčil podporte ho zdieľaním, komentárom pod článkom alebo sledovaním byminimalia na instagrame! 

Komentáre